Një gol në dy ndeshje të Ligës së Dytë

322

Kanë përfunduar dy ndeshket d javës së 26-të në Ligën e Dytë, shkruan Gazetasheshi.com.

Derbi i zhvilluar në stadiumin “Ekrem Graiçevci” ndërmjet Fushë Kosovës dhe Rahovecit, është mbyllur me rezultat të barabartë 0:0.

Ndërsa në përballjen ndërmjet Beharit dhe Dardanisë, fitorja ju ka takuar vendasve me rezultat 1:0.

Behari gjendet në pozitën e pestë në tabelë, me 43 pikë, pesë më shumë se Dardania e pozitës së gjashtë.

Kurse me këtë barazim “Pampurat” mbesin në vendin e parë me 68 pikë, ndërsa Rahoveci në vendin e tretë me 63 pikë aq sa ka edhe Bashkimi në vendin e dytë.

/GazetaSheshi/