Një barnatore në Kosovë tallet keq me tifozët e Barcelonës (Foto)

267

Barcelona është mposhtur në Camp Nou nga Real Madridi me rezultat 2:1, duke bërë që tifozët e kësaj skuadre të jenë objekt talljeje.

E tillë ka qenë edhe një barnatore në Kosovë, e cila është tallur me tifozët e Barcelonës.

Ajo ka ofruar Solidamor dhe OKI falas për të gjithë tifozët, të cilët mund të kenë pasur kokë dhimbje nga humbja kundër Realit

barnatore