Nga Berlusconi te Zaneti, ja kush e përcolli Cezare Maldinin në banesën e fundit (Foto)

160

Para pak ditësh u nda nga jeta ikona e Milanit, Cezare Maldini. Mesditën e sotme ai është percjellë nga njerzit e tij të dashur për në banesën e fundit.

Nuk kanë munguar edhe personalitete të famshëm dhe figura të njohura duke filluar që nga Presidenti i Milanit Berlusconi, administratori Galiani, apo eshe ish-futbollistët si Inzagi, Toldo, Zaneti dhe shumë të tjerë.

be ce ga pipo zaneti