Neymar si fëmijët: këpucët i ka me drita

237

Sulmuesi brazilian i Barcelonës duke se ka qef të eksperimentojë me look-un dhe me veshjen e tij. Së fundmni ai ka marrë një palë këpucë me drita, të cilat i kanë lënë mbresa bashkëlojtarit të tij Rafinha Alcantara që nuk ka hezituar ta filmojë, transmeton Gazeta Sheshi.

Z7IR9FUS9aOSUfrP