Ndeshjet e mbetura për Leicesterin dhe Tottenhamin

180

Barazimi i Leicesterit në shtëpi ndaj West Hamit, e ka rihapur në maksimum luftën për titullin kampion të Premierligës.

Nëse Tottenhami mposht Stoke Cityn, do t’i afrohet skuadrës së Claudio Ranierit në pesë pikë.

E bazuar në ndeshjet e mbetura, skuadra nga Londra duket se ka orar më të lehtë, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni ndeshjet e ardhshme të Leicesterit dhe Tottenhamit.

Xhiro 34
Stoke City-Tottenham

Xhiro 35
Leicester City-Swansea
Tottneham-WBA

Xhiro 36
Manchester United-Leicester City
Chelsea-Tottenham

Xhiro 37
Leicester City-Everton
Tottenham-Southampton

Xhiro 38
Chelsea-Leicester City
Newcastle-Tottenham