Ndërron jetë Mona, nëna e Adelinës dhe Zanfinës

261

Mona, nëna e këngëtareve të njohura Adelina dhe Zanfina Ismajli ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

Mësohet se Mona vuante nga një sëmundje qe një kohë të shkurtër, së cilës nuk arriti t’i përballoi.

Ajo ishte e njohur në botën e showbizit dhe televizionit pasi ishte shtylla kryesore dhe qëndronte prapa çdo suksesi të vajzave të saj.

mona3 mona11