Ndërhyrja e Gjimshitit kundër Uellsit që është bërë virale

1068

Berat Gjimshiti çdo ndeshje po e dëshmon që është mbrojtësi më i mirë në trojet shqiptare.

Dje, në miqësoren kundër Uellsit, ai pati një paraqitje fantastike së bashku me dy partnerët e tij Kumbulla dhe Ismajli.

Një ndërhyrje e Gjimshitit është bërë virale në internet dhe po komentohet shumë.

Mbrojtësi shqiptar në një aksion arrin të ndal dy lojtarë të Uellsit, duke e shpëtuar portën shqiptare.