Mustafi pas fitores: Hajde jasha-jasha (Foto)

152

Mbrojtësi shqiptar i Valencias, Shkodran Mustafi, i është gëzuar shumë fitores së skuadrës së tij ndaj Barcelonës në xhiron e 33-të në La Ligë.

Valencia fitoi si mysafire me rezultat 2-1 dhe pas takimit Mustafi, që luajti gjithë ndeshjen, ka postuar një fotografi të skuadrës duke festuar këtë triumf.

“Hajde jasha jasha” ka shkruar lojtari si përshkrim të fotografisë.

mustafi