Mustafi bie pre e kamerës së fshehur (Video)

142

Futbollisti shqiptar i Valencias, Shkodran Mustafi ka rënë pre e kamerës së fshehur.

Faqja “El Dia Despues” në youtube vazhdimisht zbulon prapaskena të futbollistëve të ekipeve spanjolle, kryesisht nëpërmjet kamerave të fshehura dhe kësaj radhe ‘viktimë’ ishte Mustafi, shkruan Gazeta Sheshi.

Ai posa kthehet nga stërvitjet, shkon për ta marrë veturën e tij, por nuk e gjen aty. Sigurimi i sjell një tjetër, e cila nuk ishte e tija dhe gjithçka komplikohen punët me përfaqësuesin e Gjermanisë që nervozohet goxha.

Gjithsesi, kamera e fshehur nuk zgjatë shumë se Mustafit ia sjellin veturën e tij.

Videon mund ta ndiqni nga minuta e katërt: