“Mourinho, njeriu i duhur për Manchester United”

157

Ish-sulmuesi i Anglisë dhe Manchester Unitedit, Teddy Sheringham mendon se është koha që të bëhet ndryshime në skuadrën nga “Old Traffrod”.

Sipas tij, “Special One” ka vetëbesimin për të qenë drejtues i gjigandeve të Premier League-s, e cila ka zhgënjyer sezonet e fundit.

“Mendoj se Mourinho ka besimin se ai është menaxheri i duhur, dhe se ai është shumë i mirë”, ka deklaruar Sheringham.