Modelja dëshpëron tifozët e Milanit me parashikimin e saj (Foto)

170

Milani përballet të dielën me Atalantan dhe modelja seksi italiane ka parashikuar rezultatin për këtë ndeshje.

Francesca Lukasik, ka shkruar në të pasmet e saj rezultatin 1:1, metë cilat shifra beson se do të përfundojë kjo ndeshje.

modeljaa_1459534050-4801442