Mkhitaryan shokon Liverpoolin (Video)

143

Dortmundi ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në ndeshjen e kthimit të Ligës së Evropës.

Mkhitaryan ka realizuar në minutën e pestë.

Ndeshja e parë ka përfunduar 1:1 dhe me rezultatin aktual gjermanët ecin tutje.

https://www.youtube.com/watch?v=q8zYWdx2zLo