Miranda kërkohet nga të gjithë

166

Shtohen skuadrat qe deshirojne sherbimet e Mirandes. Sipas “Corriere Dello Sport”, ne sesionin e ardhshem te merkatos, do te jete nje gare e vertete mes klubeve me ze europian per mbrojtesin brazilian te Interit. 31-vjeçari ne fakt pelqehet shume nga Bayern Munich, Barcelona dhe Manchester United.

Zikalterit per blerjen perfundimtare te Mirandes, duhet t’i paguajne ne total Atletico Madrid 12 mln Euro, ndersa ofertat ne drejtimit te lojtarit mund te kapin shifren e 20 milione eurove.

/Super Sport/