Messi i uron mirëseardhje Di Marias

192

Ylli i Argjentinës dhe PSG-së, Angel Di Maria është bërë me Facebook.

Mirëseardhje në këtë rrjetë social ish-anëtarit të Real Madridit i ka dëshiruar ylli i Barcelonës, Lionel Messi.

“Mirë se vjen në Facebook Angel Di Maria”, ka shkruar Messi.