Mënyra më e mirë për të reaguar ndaj fishkëllimave të tifozëve (Foto)

153

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, është mësuar me ofendimet e tifozëve kundërshtarë qëkur është transferuar në Angli dhe tashmë di si të reagojë ndaj tyre.

Futbollisti gjerman bëri një paraqitje të mirë në ndeshjen e të shtunës ndaj Watfordit, ndërsa tifozët nuk e lejuan që të ishte i qetë.

Në një moment kur 27-vjeçari shkoi të ekzekutonte një gjuajtje nga këndi, tifozët filluan ta fishkëllejnë.

ozil