Megzon Visoka drejton Gjilanin

201

Megzon Visoka pritet ta drejtoj KF Gjilanin sot në takim ndaj Vushtrrisë

Visoka është vetëm 28 vjeçar dhe pritet të bëhet trajneri më i ri në moshë që ka drejtuar ndonjë ekip në Supërligë të Kosovës.

Visoka më parë ka drejtuar edhe Ramiz Sadikun.