Mbyllet super sfida West Ham United – Arsenal, ja golat (Video)

135

Andy Carroll realizoi het-trik për West Hamin, por në fund skuadra londineze i ndau pikët me Arsenalin në barazim 3:3. Mesut Ozil, Alexis Sanchez dhe Laurent Koscielny shënuan për “Gunners”.

https://www.youtube.com/watch?v=84Xnih6q3ps