Manchester City – Gladbach, Guardiola ndryshon në fund formacionin

145

Ndeshja e shtyrë mbrëmë në Ligën e Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Borussia Monchengladbachut, zhvillohet sonte.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Manchester City:Bravo, Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov, Fernandinho, De Bruyne, Gundogan, Sterling, Navas, Aguero

Monchengladbach: Sommer, Christensen, Strobl, Kramer, Dahoud, Raffael, Stindl, Wendt, Johnson, Hahn, Elvedi