Manaj: Ky është shoku im më i mirë te Interi

169

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë ka deklaruar që Medel e këshillon dhe e korrigjon shpesh kur ai është gabim. “Jam shumë i lumtur te Interi dhe në skuadrën e parë të gjithë më trajntojnë mirë.

Jam shumë i lidhur me Gary Medel, ai më këshillon dhe më korrigjon kur gaboj”, deklaroi Manaj.

“Kur u informova që mund të isha pjesë e ekipit të parë të Interit, nuk pata dyshime për zgjedhjen time mes kësaj skuadre dhe Juventusit”, shtoi Manaj.

Për të gjatë javëve të fundit janë interesuar dy skuadrat angleze, Manchester City dhe Aston Villa.