Luksemburg – Shqipëri, transmetohet në…

163

Kombëtarja shqiptare do të luajë sonte takimin e dytë miqësor brenda katër ditësh. Tifozët shqiptarë në Kosovë dhe Shqipëri, mund ta shohin ndeshjen LIVE, vetëm në televizionin shqiptar Klan, shkruan Olle.

I njëjti televizion transmetoi edhe takimin Austri – Shqipëri, që u mbyll me fitoren 2:1 të vendasve.

Luksemburg – Shqipëri, nis nga ora 20:15.

Në këtë takim pritet të debutojë, talenti vushtrrias, Milot Rashica.