Llapi nis fushatën interesante (Foto)

198

Të indinjuar me referimin në ndeshjet e fundit, veçmas në duelin e sotëm me Dritën, kryesia dhe futbollistët e Llapit kanë nisur një fushatë interesante në rrjetin social, ‘Facebook’, transmeton Gazeta Sheshi.

“MosdëmtoFCLlapi”, është fushata që gjendet në profilin e secilit lojtar të Llapit, teksa ka filluar të shpërndahet edhe te shikuesit.

received_10206296601238355