Liverpool deklason Evertonin në derbi, fiton edhe United (VIDEO)

153
Liverpool ka shënuar fitore 4:0 ndaj Evertonit në derbin e qytetit.
Origi, Sakho, Sturridge dhe Coutinho shënuan për fitoren 4:0 të Liverpoolit ndaj Evertonit.

Në ndeshjen tjetër, Manchester United e ka mposhtur Crystal Palacen 2:0, me golat e Delaney (autogol) dhe Darmian.

https://www.youtube.com/watch?v=IR7dP7jzK2M