Lewa sjell probleme e jo zgjidhej tek Reali: Ja përse

164

Ardhja e Lewandowskit në Real Madrid vetëm se do të krijonte probleme të reja. Atij nuk do t’i pelqente asgjë tjetër përveç se të ishte një startues i padiskutueshem.

Benzema nga ana tjetër, nuk do të reagonte mirë që statusi i zgjedhjes së parë i është larguar dhe kështu Real Madridi do të kishte përsëri probleme të reja, transmetojnë informacione të tilla mediumet spanjolle.

/Gazeta Sheshi/