LeBron James ëndërron të luajë në këtë skuadër

159

LeBron James, gjithnjë në kokën e tij ka një skuadër të ëndrrave. Ylli i skuadrës amerikane Clevland Cavaliers, ka deklaruar se dëshiron të formojë një skuadër me shokët e tij të zemrës, në mënyrë që ti bëjë ballë skuadrave në NBA, transmeton Gazeta Sheshi.

“Paramendone po të ishin në një skuadër: Dwyane Wade, Carmelo Anthnony, Chris Paul dhe LeBron James”, kjo ishte ideja që ka ylli amerikan.

“Realisht dëshiroj që karriera jonë të bashkohet një ditë në një skuadër. Për të paktën vetëm një vitë, gjatë dy sezonave. Unë, Melo, D-Wade, dhe CP, të ishim së bashku. Madje, do pranoja edhe uljen e pagës, vetëm të luajë në këtë skuadër”, përfundoi James.

/Gazeta Sheshi/