Lamtumirë City!

156

Agjenti i Yaya Toure, Dimitri Seluk komentoi zërat për të ardhmen e klientit të tij te Manchester City. Skuadra angleze nuk i ka ofruar rinovimin e kontratës, pasi mesfushori mesa duket nuk bënë pjesë në planet e trajnerit të ardhshëm, Pep Guardiola.

Seluk pohoi se 32-vjeçari ka dhënë gjithçka për Citizens, por situata që po kalon në “Etihad” nuk është aspak e këndshme. Sipas “The Suns”, Bayern Munich, Mocano dhe PSG duan shërbimet e Toure.