Lajm i mirë për Barcelonën

143
Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka marrë një lajm të mirë. Mesfushori brazilian, Rafinha ka stërvitur me lojtarët e tjerë të Barcelonën, pas pesë muajve pauzë shkaku i lëndimit.

Reprezentuesi brazilian është lënduar rëndë në ndeshjen mes Barcelonës dhe Romës në Ligën e Kampioneve.

Rafinha ka kryer një pjesë të stërvitjes me lojtarët e Barcelons, para ndeshjes me Sevillan. Sipas Mundo Deportivos, braziliani është në rrugë të mirë që të rikuperohet polotësiht nga lëndimi.