Ky është mesazhi i Luis Suarez drejtuar tifozëve të Barcelonës

128

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për ti dërguar një mesazh tifozëve blaugrana disa orë para fillimit të duelit çerekfinal të Ligës së Kampionëve që do zhvillohet në Camp Nou, ndërmjet Barcelonës dhe Atletico Madrid-it, transmeton Gazeta Sheshi.|

barsa “E tashmja është ajo që na intereson. Sot do kemi një ndeshje të madhe përpara në luftë për objektivin tonë! Të gjithë së bashku mundemi! Força Barça!”, ka shkruar Suarez.

/Gazeta Sheshi/