Kush përfitoi e kush pësoi pas javës 25 të Superligës (Foto)

165

Rezultatet e xhiros 25 të elitës nuk kanë sjell ndryshime të mëdha në renditje. Feronikeli vazhdon të prijë me 50 pikë e ndjekur nga Hajvalia.

Llapi ka shfrytëzuar barazimin e Trepçës ’89 me Besën dhe ka dal në vend të tretë.

Vushtrria e Istogu mbyllin renditjen tabelore.

1111