Kush ja merziti jeten të bukures Marina

180

E bukura Marina Vjollca është njëra ndër personazhet tona publike më të përfolura.

Sidomos , prej lidhjes të saj me Getin , thuajse nuk kalon ditë pa qenë lajm në mediat tona elektronike dhe në ato të shkruara, shkruan Kosovarja.

Ajo nga fansat e saj gjithandej , merrë edhe komplimente të shumta pas çdo publikimi të fotove në rrjete sociale.

Por, ka edhe aso foto , sidomos me Getin, për të cilat fansat ia tërheqin vëmendjen dhe i sygjerojnë : Mos rri e mërrolur si Geti , jemi mësuar të shohim gjithmonë me buzëqeshjen tënde të  ëmbël.

E bukura Marinë, a mos tu ka mërzitë jeta  – e pyet njëri nga komentuesit, tek e sheh këtë foto të prezantueses sharmante mbi kulmin e  një objekti.

Kujdes , mos po rrëshqet !