Kur Xherdan Shaqiri e kall dasmën (VIDEO)

277

Ylli kosovar i futbollit Xherdan Shaqiri duket të ketë lënë anash komplekset e të qenit i famshëm për disa orë, teksa ka shkëlqyer në fejesën e vëllaut të tij të vogël Arit.

Ahengu familjar është mbajtur disa muaj më parë në njërin nga Restaurantet luksoze në Gjilan, mirëpo në internet kanë filluar të qarkullojnë disa video në të cilat shihet Xherdani mjaft i disponuar me këngë folklorike, përcjellë Gazeta Sheshi.

shaqiri-848x478 xherdani-650x867
I veshur në “smoking” Xherdani është ulur pranë sofrës së dasmës dhe me mjaft disponim po dëgjonte këngët të cilat i përcjellte me duartrokitje.

Në vazhdim ju sjellim një nga videot e fejesës së vëllaut të Xherdanit:


/Gazeta Sheshi/