Kuotë e lartë për Kosovën, tifozi e “tepron” me tiketën në bastore (FOTO)

299
Kosova ka një kuotë të lartë për fitore në Finlandë. Por, ka të atillë që kanë filluar ta luajnë në bastore. 

Kosova është duke u përgatitur për ndeshjen kundër Finlandës, e para në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin botëror 2018 në Rusi.

Në duelin e parë, Kosova është mysafire e Finlandës.

Dhe, në disa bastore fitorja e Kosovës ka kuotë të lartë prej 7.10.

Kurse, ka të atillë që kanë rrezikuar 100 euro në fitoren e Kosovës.

Nëse del i saktë, ai do të marrë me vete 710 euro.

Capture