Kryeshtëpiaku Munishi, “bekon” vendin e punës (Foto)

229

Hajvalia bashkë me Feronikelin janë favoritët kryesorë për titull të kampionit këtë edicion.

Natyrisht, për suksesin që po tregon skuadra nga paralagja e Prishtinës merita të mëdha ka edhe trajneri Ismet Munishi, i cili i përkushtohet jashtëzakonisht shumë vendit të punës.

Këtë e ka dëshmuar edhe me një foto të postuar në llogarinë e tij në rrjetin social, “Facebook”, shkruan Gazeta Sheshi.

Ai bashkë me gruan dhe fëmijët e tij ka vizituar stadiumin në Kishnicë dhe e ka shfrytëzuar këtë për të bërë edhe një foto, derisa përshkrimi në të është ky: “Me shumë dashuri prej vendit ku fitoj bukën për familjen time. Nga unë Ismet Munishi”.

Përveç punës si trajner, Munishi njihet edhe si familjar i zellshëm.

12967510_1195932493753093_5849305663385214999_o (1)