Kosumi në Gjilan, Nuza në Merdarë

162

Janë caktuar gjyqtarët dhe orari i ndeshjeve të javës së 21-të në Raiffeisen Superligë dhe të javës së 18-të në Ligën e Parë. Në kategorinë elitare të shtunën do të zhvillohen tri ndeshje, dy tjera të dielën, derisa javën e mbyll ndeshja ndërmjet Gjilanit dhe Trepçës’89, që do të luhet të hënën.

Raiffeisen Superliga – Java e 21-të: Të gjitha ndeshjet zhvillohen në orën 13.30
E shtunë, 19.03.2016
Feronikeli – Vushtrria
M. Bejtullahu, E. Zeqiri, B. Rama, T. Maloku
.
Drenica – Prishtina
B. Gashi,  J. Musolli, I. Kabashi, I. Cerraviku
.
Istogu -Besa
B. Jahmurataj, S. Berisha, M. Berisha, A. Tahiri
.
E diel, 20.03.2016
Llapi – Hajvalia
G. Nuza, D. Preniqi, F. Berisha, H. Hajdari

Liria – Drita
F. Tahiri, B. Morina, G. Mehmeti, L. Mustafa
.
E hënë, 21.03.2016
Gjilani -Trepça’89
B. Kosumi, A. Ejupi, A. Latifi, I. Shuleta