Konfirmohet lajmi i “Sheshit”, Ahmeti përshëndetet me skuadrën e Dritës

333

Vajtjet dhe ardhjet në afatin kalimtar të verës po bëhen shumë interesante këtë vit në futbollin kosovar.

Gazeta “Sheshi” orë më parë raportoi ekskluzivisht se mesfushori Ergyn Ahmeti nuk do të jetë pjesë e Dritës për sezonin e ardhshëm.

Tashmë lajmi është zyrtarizuar edhe nga klubi gjilanas ku bëjnë të ditur mbylljen e bashkëpunimit para kohes.

Më poshtë e gjeni njoftimin e Dritës: /Gazeta Sheshi/

EKSKLUZIVE: Ergyn Ahmeti largohet nga Drita