Klopp feston çmendurisht golin ndaj ish-skuadrës (Video)

153

Jurgen Klopp e ka festuar në mënyrë të çmendur golin ndaj ish skuadrës së tij Dortmund.

Ishte Origi ai që i dha epërsinë Liverpoolit në fund të pjesës së parë.

Dhe ky gol u përshkua nga një festim i madh i Klopp midis stadiumit ku kaloi momentet më të mira të jetës së tij.

https://www.youtube.com/watch?v=vVa7i7JwpvA&feature=youtu.be