Kjo ndërhyrje është për burg (Foto)

173

Kevin Doyle, reprezentuesi irlandez ka shfaqur disa imazhe të tmerrshme të këmbës së tij, e cila ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm gjatë duelit miqësorë ndaj Zvicrës, transmeton Gazeta Sheshi.

brutalee
“Ka mundur të jetë edhe më keç. Një ndërhyrje kirurgjikale dhe për pak kohë do jem në fushën e blertë”, ka shkruar futbollisti në rrjetin social Twitter.

/Gazeta Sheshi/