Kjo është femra më e bukur e 2016-s sipas “People”

180

Sipas “Gossip Cop”, Jennifer Aniston do të emërohet si femra më e bukur e 2016 nga revista “People”. Një burim i kësaj reviste është shprehur se aktorja e “We’re the Millers” mendohet ta rrëmbejë këtë çmim për herë të dytë.

Bashkëshortja e Justin Theroux do të shfaqet në kopertinën e revistës, e cila pritet të publikohet më 29 prill, në ditën kur do të publikohet edhe komedia e saj e ardhshme “Mother’s Day”.

Jennifer është zgjedhje perfekte për këtë çmim, pasi ajo nuk është vetëm e bukur nga ana fizike dhe shpirtërore, por është edhe një person mjaft frymëzues.

Cast member Jennifer Aniston attends the premiere of the movie "Marley & Me" at the Mann Village theatre in Westwood, California December 11, 2008. The movie opens in the U.S. on December 25. REUTERS/Mario Anzuoni   (UNITED STATES) FOR BEST QUALITY also see: GF2E51L1HKU01 - RTR22I4S