KF Gjilani merr mesfushorin Egzon Shabani

229

egzon shabani 1KF Gjilani ka arritur marrëveshje me mesfushorin ferizajas, Egzon Shabani.

KF Gjilani është një ndër skuadrat pretendente për titull, dhe ka vetëm dy pikë më pak se ekipi kryesues i tabelës, Feronikeli, dhe një më pak se Llapi.

Për këtë sezon, KF Gjilani ka marrë pesë përforcime – Richard Sackey, Arago Jamal, Ergon Hyseni, Shkëmbim Salihu dhe Egzon Shabanin, dhe gjithashtu paralajmëron përforcime të reja gjatë ditëve në vijim.