Katër finalet e Leicester-it dhe Tottenham-it

168

Kanë mbetur vetëm edhe katër javë deri në mbylljen e kampionatit më interesant në botë, atë të Ligës Premier. Në garë për kurorën e më të mirit në ishull janë skuadra e Leicester City i Claudio Ranierit dhe Tottenham Hostpur i Mauricio Pochetinos, përcjellë lajmin Gazeta Sheshi.

Në katër javët e fundit ky është orari i Leicesterit:

Swansea (H), Man Utd (A), Everton (H), Chelsea (A)

Në katër javët e fundit ky është orari i Tottenhamit:

Spurs: WBA (H), Chelsea (A), Southampton (H), Newcastle (A)