Kastriot Mehmeti ikën nga Drenica

184

Kastriot Mehmeti nuk do të jetë më pjesë e Drenicës.

Sulmuesi kuqezi ka bërë të ditur ndarjen përmes një postimi në Facebook.

“Zyrtarisht nuk do jem pjesë e KF Drenicës, brenda disa ditëve do të vendosi për të ardhmen. Falënderoj të gjithë për përkrahjen ‘Shqiponjat e Zeza’, bashklojtarët, trajnerët, dhe i dëshiroj shumë suksese KF Drenicës. Me respekt, Kastriot Mehmeti”, ka shkruar ai.