Juventus-Tottenham, rezultat i papritur pas pjesës së parë (Video)

347
Juventus e ka mbyllur me epërsi të pastër 2:0 pjesën e parë të ndeshjes ndaj Tottenhamit. Golashënues Paulo Dybala dhe debutuesi Mehdi Benatia.