Jese: Jemi njerëz, gabojmë

131

Sulmuesi i Real Madridit, Jese ka pranuar se kanë bërë shumë gabime kundër Wolfsburgut duke thënë se ata janë njerëz edhe mund të gabojnë, por në Bernabeu do të japin gjithçka për fitore.

“Ne duhet të analizojmë gabimet tona. Jemi njerëz, mund të gabojmë. Në Bernabeu do të japim jetën për tifozët dhe për vete”, tha Jese pas ndeshjes.