Jennifer Lopez, një trup për t’u patur zili

274

Një pjesë të ditës ajo e kaloi me festimet e ditëlindjes së tetë të binjakëve të saj. Por në mbrëmje Jennifer Lopez i rikthehet stërvitjeve.

Aktorja 46-vjeçare ka postuar një foto teksa bën palestër, ku duket trupi i tonifikuar, teksa punon me mjetet e palestrës dhe… sigurisht bukuroshja pozon pa tualet.

Një trup perfekt për moshën e saj, dhe kjo falë punës me veten, pavarësisht angazhimeve të shumta si aktore, këngëtare, dhe kryesorja, si nënë.