Januzaj në Kinë (Foto)

174

Manchester United sot është nisur për Kinë, atje ku do të kryej fazën përgatitore dhe do të zhvillojë disa ndeshje miqësore.

Pjesë e listës së lojtarëve të ftuar është edhe kosovari Adnan Januza, i cili ka postuar një foto me mesfushorin e ri të Unitedit, Henrikh Mkhitaryan.

Të dy futbollistët po rrinë shumë njëri me tjetrin, pasi edicionin e kaluar ishin bashkë në Borussia Dortmund.