Ja si e vlerësojnë mediat spanjolle humbjen e Barçës (Foto)

135

Barcelona pësoi humbje nga Sociedadi 1:0, duke bërë që distanca mes tyre dhe përcjellësve Atletico Madrid dhe Real Madrid të zvogëlohet.

Gazetat spanjolle ‘Marca’, ‘AS’, dhe Mundo Deportivo, shkruajnë se lufta për titullin e La Ligas është rihapur, pas humbjes që Barcelona e pësoi nga Sociedadi.

“iHay Liga (Ka akoma ligë)”, është titulli i të përditshmes AS.

Ndërsa titulli i Marcas është “La Liga ringjallet”.
as 1

as 2