Ja fanella e Barcelonës për El Clasicon e nesërme (FOTO)

156

Barcelona ka zbuluar fanellen me të cilën do të luajë nesër kundër Real Madrid.

Në fanellat e kampionëve të Europës dhe Spanjës do të ketë edhe një dedikim per Johan Cruff, të ndarë nga jeta pak ditë më parë: “Johan Gracies” (Faleminderit Johan).

236541
Barcelona-Real Madrid luhet nesër në ora 20:30.