Italia dhe Spanja firmosin paqen

115

Italia dhe Spanja kanë luajtur baras në “Friuli”, 1:1. Italianët kaluan në epërsi me Lorenzo Insignen, ndërsa spanjollët barazuan falë një goli të shnuar nga pozita jashtë loje nga Aritz Aduriz.

Italia pati më shumë nga loja, por portieri mysafir, David De Gea, ishte në top-formë.

Më poshtë mund t’i shihni golat e ndeshjes.