Itali-Spanjë/ Anësori rrëzon për tokë trajnerin Del Bosque (VIDEO)

115

Ndeshja miqësore mes Italisë dhe Spanjës ka shënuar edhe një ‘incident’ me trajnerin Vicente Del Bosque.

Ky i fundit është përplasur me gjyqtarin anësor në pjesën e parë, duke përfunduar i shtrirë në tokë.

Kaq ka mjaftuar që video të bëjë xhiron e internetit. Trajneri u çua menjëherë pas rrëzimit, duke i dhënë edhe dorën anësorit.

https://www.youtube.com/watch?v=0TZEmfHMTQ0