Islamaj flet pas golit që “fundosi” Prishtinën

171

Besart Islamaj ka arritur të shënojë gol dhe t’i sjellë tri pikë Lirisë kundër Prishtinës.

Ai pas ndeshjes u shfaq i lumtur me golin dhe paraqitjen e skuadrës.

“Jam shumë i lumtur që shënova golin e fitore që na solli tri pikë. Jemi në pozitë të vështirë dhe duhet të punojmë shumë që të ikim nga barazhi. Ne vitin e ardhshëm do të mendojmë më shumë pasi kemi ekip shumë të mirë”, ka thënë Islamaj.