Isco dhe Real Madrid, ndajnë rrugët

169

Isco pritet të largohet nga gjiganti spanjoll Real Madrid që në këtë verë. Zidane kishte planifikuar ta bëjë Iscon një lojtar kyç për skuadrën e tij, duke qenë i impresionuar nga ai teksa ishte pjesë e stafit të Carlo Ancelottit, por ai është “shokuar” nga mungesa e aplikimit të tij, dhe qendrimi i tij i dobët që kur ka marrë drejtimin e ekipit.

Isco dhe James janë duke u përfolur shumë në tregun e klubeve më të mëdha europiane teksa ndërmjetësuesit po punojnë në emër të klubit dhe presidentit Florentino Perez.

/Gazeta Sheshi/